Warto pomagać! - Winnica Rodzinna Cwielong - Olszewski
Produkujemy wina białe i czerwone. Nasze wina powstają z uprawy takich szczepów winogron jak: białe Riesling, Muscat i Solaris; czerwone: Pinot noir, Regent i Rondo.
1467
post-template-default,single,single-post,postid-1467,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.3,vc_responsive
 

Warto pomagać!

Warto pomagać!

W Winnicy Rodzinnej Cwielong-Olszewski działamy lokalnie i odpowiedzialnie. Wiemy, że zrównoważony rozwój to troska o ludzi i środowisko. Jeśli możemy pomóc – pomagamy – ponieważ wierzymy, że dobro wraca i ma niesamowitą cechę – mnoży się, kiedy się je dzieli!

Z tego powodu nie mogło nas zabraknąć na czerwcowym II Charytatywnym Biegu Zeflika w Niezdrowicach, w lipcu na FLY WITH US FESTIVAL, gdzie wspólnie z Wami zbieraliśmy pieniądze na walkę o zdrowie Wiktorii, a także teraz, podczas aukcji charytatywnej na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Nasz zestaw win został wylicytowany za kwotę 4 tys. zł. Jesteśmy niezwykle wdzięczni i szczęśliwi, że ta suma wesprze rozwój tych wspaniałych ludzi – podopiecznych Fundacji.

Więcej o aukcji mogą Państwo przeczytać >>tutaj<<.