Enoturystyka - Winnica Rodzinna Cwielong - Olszewski
Produkujemy wina białe i czerwone. Nasze wina powstają z uprawy takich szczepów winogron jak: białe Riesling, Muscat i Solaris; czerwone: Pinot noir, Regent i Rondo.
1465
post-template-default,single,single-post,postid-1465,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.3,vc_responsive
 

Enoturystyka

Enoturystyka

W związku ze zbliżającą się Sesją Sejmiku Województwa Opolskiego odbywają się prace oraz przygotowania we wszystkich komisjach. W ostatni czwartek 21.10.2021 r. miało miejsce wyjazdowe posiedzenie Komisji Współpracy z Zagranicą, Turystyki i Promocji Regionu.

Członkowie komisji mieli możliwość zwiedzania kilku ważnych miejsc na terenie Województwa Opolskiego. Wybrali się m.in. do naszej Winnicy.

Bardzo cieszymy się, że Sejmik zwraca uwagę na tak nowatorskie w Polsce zagadnienia, jak enoturystyka – turystyka winiarska regionu.